Ośrodek wczasowy Wicie, wczasy nad morzem - Atrakcje i udogodnienia

Rezerwacje apartamentów

Tel: +48 784014392

e-mail: uzenabow@gmail.com

Wczasy w Wiciu 2024

Nasz ośrodek wczasowy Uzenabów mieści się w spokojnej i pięknej miejscowości Wicie, która jest wprost idealnym miejscem do odpoczynku dla zapracowanych, szukających ciszy i bliskości z naturą. W naszym nowopowstałym ośrodku każdy znajdzie coś dla siebie. Swoją ofertę kierujemy, zarówno do rodzin z dziećmi, par, grup wczasowiczów oraz osób indywidualnych.

Nasz ośrodek wczasowy mieści się na terenie objętym programem Natura 2000 oraz Czyste powietrze. Program Natura 2000 polega na wyznaczeniu obszaru specjalnej ochrony. Takie działanie ma na celu zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych lub też gatunków, które uznawane są za zagrożone i niezwykle cenne.

Czyste powietrze to program, do którego można zgłosić się, składając wniosek. Jego podstawowym celem jest zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie emisji spalin oraz innych zanieczyszczeń, które są produkowane przez jednorodzinne domy. Program ten skupia się na wymianie starych pieców i kotłów, na te bardziej ekologiczne. Czyste powietrze to program skierowany przede wszystkim do takich właścicieli domów jednorodzinnych i ośrodków wypoczynkowych, jak my.

Nasz ośrodek wczasowy Uzenabów w Wiciu spełnił wymagania obydwu programów, dzięki czemu możemy poszczycić się czystym powietrzem w okolicy oraz wyjątkowo cennym terenem, który znajduje się pod ochroną. W naszym ośrodku dbamy o otoczenie, zadowolenie klientów i o ich dobre samopoczucie, właśnie dlatego działamy z myślą o ekologii. Chcemy, aby nasi wczasowicze mogli spędzić urlop w miejscu, które jest przyjazne dla każdego.

Wicie to nie tylko plaża i morze, ale także szereg atrakcji, ciekawe miejsca do zwiedzania, interesująca okolica oraz spokój i cisza. Uzenabów mieści się z dala od ruchliwych ulic i tłoku, zatem jest to ośrodek, w którym z pewnością można odpocząć i zregenerować swoje siły.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji pokoi i noclegów w naszym ośrodku wypoczynkowym w Wiciu na sezon 2024!

Wczasy w Wiciu 2024
<< POWRÓT

Zarezerwuj online

Zarezerwuj online

Sprawdź czy są wolne apartamenty i zarezerwuj noclegi online

Księga gości

Księga gości

podziel się swoimi wrażeniami z Wicia i ośrodka wczasowego Uzenabów

Odwiedź nas na facebook

Odwiedź nas na facebook

Trasa dojazdu Google

Trasa dojazdu Google

Wyznacz trasę dojazdu do naszego Ośrodka Wczasowego Uzenabów położonego nad pięknym polskim Bałtykiem.

Instagram

Instagram